Agenda SZ


 

 

 

 

Seizoen 2017/2018

zondag 1 oktober

Figuren wedstrijd 1 (zonder aanloop)

aanmelding 1e competitiewedstrijd

 

Inschrijf formulier competitie wedstrijd

De Treffers locatie Oss

zaterdag 14 oktober

Interregio figuren Senioren KNZB / Regio West

zaterdag 21 oktober

Interregio figuren junioren KNZB / PSV-STE locatie Eindhoven

zaterdag 11 november

Interregio figuren Age II KNZB / Regio Mid-West
zondag 19 november

Figuren wedstrijd 2 (met aanloop)

aanmelding 2e competitiewedstrijd

Inschrijfformulier competitie wedstrijd

Hieronymus Roosendaal

 

zaterdag 9 december

Interregio figuren Age I KNZB / Regio Oost
zondag 17 december

Figurenwedstrijd 3 (met aanloop)

aanmelding 3e competitiewedstrijd

Inschrijf formulier competitie westrijd

Synchro Breda in Breda

zaterdag 6 januari

Interregio uitvoeringen Senioren KNZB / Regio Noord

zaterdag 27/28 januari

NK Uitvoeringen Senioren KNZB / Regio Noord

zaterdag 17 februari

Interregio uitvoeringen Junioren KNZB / Regio West
zondag 25 februari

Figuren wedstrijd 4 (zonder aanloop)

aanmelding

inschrijfformulier

ZPC Nederweert (locatie: Helmond of Sittard?)

 

zondag 18 maart

Regiokampioenschappen Figuren PSV in Eindhoven

zaterdag 7 april

NJK Uitvoeringen Junioren KNZB / Regio West
zaterdag 14 april

Regiokampioenschappen Uitvoeringen

aanmelding

inschrijfformulier

ZC Eijsden in Maastricht

zaterdag 12 mei

Interregio Uitvoeringen Age II KNZB / Regio Oost

zaterdag 26 mei

Interregio uitvoeringen Age I + Combo KNZB / Regio Zuid (Maastricht)

zaterdag/zondag 16/17 juni

NK Synchrobeat Age I + Age II + Combo KNZB / NOTK
zondag 24 juni

Uitvoeringenwedstrijd recreatief

aanmelding

inschrijfformulier

Synchro Breda in Breda
     

 

Seizoen 2016-2017

Zaterdag 8 oktober

interregio senioren techniek

Zondag 16 oktober

Competitie locatie Venray (met aanloop)

aanmelding competitiewedstrijd

Inschrijf formulier competitie wedstrijd

 

Zaterdag 22 oktober

interregio junioren techniek

Zaterdag 12 november

interregio Age 2 (Limburg)

Zondag 20 november

competitie locatie Helmond  (zonder aanloop)

aanmelding 2e competitiewedstrijd

Inschrijf formulier competitie wedstrijd

Zaterdag 10 december

interregio age 1 techniek

Zondag 18 december

Competitie locatie Schijndel (met aanloop)

aanmelding 3e competitiewedstrijd

Inschrijf formulier competitie wedstrijd

Zaterdag 7 januari

interregio senioren locatie Roosendaal

Zondag 12 februari

competitie locatie Sittard (met aanloop) 

aanmelding 4e competitiewedstrijd

Inschrijf formulier competitie wedstrijd

Zaterdag 18 februari

interregio junioren uitvoering

Zondag 12 maart 

figurenwedstrijd Kampioenschappen Synchroonzwemmen Regio Zuid locatie Eindhoven

NB! ditmaal gelijktijdig ook wedstrijd voor de aanloopcategorieƫn

aanmelding regiokampioenschappen figuren en uitvoeringen met aanloop

Regiokampioenschappen 2017 invoerblad verenigingen met aanloop

Zaterdag 25 maart

Nationale Junioren Kampioenschappen

Zondag 2 april

Uitvoeringenwedstrijd Kampioenschappen Synchroonzwemmen Regio Zuid locatie Eindhoven

Aanmeldingen zie 12 maart figurenwedstrijd

Zaterdag 13 mei

interregio age2 uitvoering

Zaterdag 27 mei

interregio age1 uitvoering

Zaterdag 10 en zondag 11 juni

Synchrobeat locatie Eindhoven

Zondag 18 juni

competitie wedstrijdniveaus (Brunssum/Horst)

aanmelding 5e competitiewedstrijd

Inschrijf formulier competitie westrijd

 

Zondag 25 juni

uitvoeringenwedstrijd (recreatief)

aanmelding uitvoeringenwedstrijd 25 juni 2017

Inschrijfformulier uitvoeringen wedstrijd 25 juni 2017